LINIOWE LED

Oświetlenie liniowe LED dzięki nieograniczonym możliwościom aranżacyjnym, ma chyba najwięcej zastosowań ze wszystkich źródeł LED. Projektanci wnętrz, za jego pomocą podkreślają i eksponują najciekawsze detale architektoniczne, tworzą liniowe oprawy pełniące funkcję oświetlenia głównego lub dekoracyjnego. Stanowiąc bezpośredni zamiennik opraw św...

Oświetlenie liniowe LED dzięki nieograniczonym możliwościom aranżacyjnym, ma chyba najwięcej zastosowań ze wszystkich źródeł LED. Projektanci wnętrz, za jego pomocą podkreślają i eksponują najciekawsze detale architektoniczne, tworzą liniowe oprawy pełniące funkcję oświetlenia głównego lub dekoracyjnego. Stanowiąc bezpośredni zamiennik opraw świetlówkowych są stosowane począwszy od hal produkcyjnych i parkingów wielopoziomowych, poprzez magazyny, centra logistyczne, wykorzystywane są przez producentów rolnych,  nawet montowane są w domach, czy w nowoczesnych biurach i apartamentach.

Coraz powszechniej zastępują oświetlenie liniowe w super i hipermarketach, w szkołach, na dworcach i w budynkach użyteczności publicznej. Oświetlenie to doskonale sprawdza się wszędzie ta, gdzie oszczędzanie i jakość oświetlenia mają iść w parze z niskim współczynnikiem UGR oraz nowoczesnym wzornictwem.

Oświetlenie liniowe 

Więcej

LINIOWE LED Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 42 elementów