OŚWIETLENIE LED

SO-LED dostarcza produkty oświetleniowe w technologii LED.  Posiadamy w naszej ofercie produkty klasy ECONOMY jak i serii PROFESSIONAL. Staramy się naszą ofertę dopasować do potrzeb klientów, zaspokajając jednocześnie ich oczekiwania w zakresie: ceny oraz jakości, Naszą główną przewagą jest szeroka wiedza wywodząca się z systemów elektronicznych...

SO-LED dostarcza produkty oświetleniowe w technologii LED.  Posiadamy w naszej ofercie produkty klasy ECONOMY jak i serii PROFESSIONAL. Staramy się naszą ofertę dopasować do potrzeb klientów, zaspokajając jednocześnie ich oczekiwania w zakresie: ceny oraz jakości, Naszą główną przewagą jest szeroka wiedza wywodząca się z systemów elektronicznych, która pozwala nam dowolnie tworzyć i integrować systemy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wiedza i doświadczenie w technice oświetleniowej LED pozwala nam uniknąć wielu błędów w projektowaniu systemów u klientów. W ramach naszych produktów jesteśmy w stanie zrealizować nietypowe i kompleksowe projekty oświetlenia według indywidualnych pomysłów inwestorów lub architektów, dając im wsparcie na każdym etapie projektu. Potrafimy dostosować nasze realizacje.....

Więcej

OŚWIETLENIE LED W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • ATEX

  Dyrektywy ATEX stawiają przed firmami prawny wymóg zapewnienia odpowiednich urządzeń elektrycznych wykorzystywanych do instalacji lub przez pracowników w miejscach, gdzie istnieje możliwość występowania wybuchowych atmosfer zawierających gazy, pary, mgły lub pyły.

  Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty lampy w których słowo kompromis nie istnieje. Lampy, które oprócz szczelności i spełnienia Norm ATEX dają doskonałej jakości światło bazując na technologii LED Amerykańskich liderów rynku: firm Osram i CREE. Dzięki zaimplementowanym układom soczewek można optymalnie dobierać rodzaje opraw i kąty świecenia do realnych potrzeb nie idąc na żadne kompromisy. Solidność i trwałość konstrukcji nie budzi żadnych wątpliwości co do żywotności rozwiązań w miejscach trudno dostępnych.

  Tutaj LED doskonale dopasował się do wymogów specyfiki ATEX, wydzielając znacznie mniej ciepła w stosunku do źródeł alternatywnych, jak i zapewniając kilku a nawet kilkunastokrotnie dłuższe czasy życia lampy bez konieczności jej fabrycznej dehermetyzacji celem wymiany źródła światła.

  Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą bezkompromisową rodziną lamp ATEX.

 • BIURKOWE LED

  Lampki biurkowe LED to niewielki biurowy dodatek, który pomaga pracować wydajniej i bardziej komfortowo. Proponowane przez nas lampki są wysokiej jakości oraz posiadają różną stylistykę, dzięki czemu można dopasować je do miejsca pracy. Wybierz lampę z regulowanym ramieniem lub kloszem, by skierować światło dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. W ten sposób nie zmęczysz oczu ani kręgosłupa, więc będzie ci się pracowało zdecydowanie lepiej. Możesz też wybrać barwę światła i jego natężenie (ciepłą, zimną lub neutralną) dzięki wbudowanym regulatorom.

 • DEKORACYJNE
 • DOWNLIGHT LED

  Proponowane w naszym sklepie oprawy downlight LED są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem zastępującym tradycyjne oprawy sufitowe. Lampy downlight LED mają wbudowane w oprawę źródło światła, najczęściej są to diody Power LED, ale także COB oraz SMD. Oprawy downlight LED są coraz częściej spotykane we wnętrzach komercyjnych, typu biura, czy sklepy ze względu na ich designerskie obudowy, szeroki zakres proponowanych mocy jak również ze względu na parametry świetlne takie jak wysokie CRI, które zapewnia prawidłowe odwzorowanie barw.

 • HIGH-BAY

  W ramach Oświetlenia LED Przemysłowego znajdą Państwo w ofercie produktowej kompleksowe rozwiązania dla odbiorców instytucjonalnych i przedsiębiorstw. W dziale tym znajdują się rozwiązania w zakresie opraw LED typu High Bay do zastosowań wewnętrznych (indoor), typowo przemysłowych.

  Ofertę produktową i niestandardowe rozwiązania na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy. Naszym klientom staramy się oferować sprawdzone, przebadane i profesjonalne rozwiązania, które z dnia na dzień rozświetlają w technologii LED nowe obiekty przemysłowe w Polsce i za granicami całej Europy.

  Wykonujemy kompleksowe projekty oświetlenia w technologii LED - fabryk, baz logistycznych, magazynów, centra handlowe, supermarkety, hale wystawowe, obiekty sportowe, stacje metra PKP, PKS, stacje poboru opłat, przejścia podziemne, parkingi podziemne, itp. Z naszych usług korzysta wiele firm reklamowych do podświetlania reklam, billboardów, reklam wielkogabarytowych doceniając profesjonalne rozwiązania, gwarantujące niezawodność i jakość.

 • LINIOWE LED

  Oświetlenie liniowe LED dzięki nieograniczonym możliwościom aranżacyjnym, ma chyba najwięcej zastosowań ze wszystkich źródeł LED. Projektanci wnętrz, za jego pomocą podkreślają i eksponują najciekawsze detale architektoniczne, tworzą liniowe oprawy pełniące funkcję oświetlenia głównego lub dekoracyjnego. Stanowiąc bezpośredni zamiennik opraw świetlówkowych są stosowane począwszy od hal produkcyjnych i parkingów wielopoziomowych, poprzez magazyny, centra logistyczne, wykorzystywane są przez producentów rolnych,  nawet montowane są w domach, czy w nowoczesnych biurach i apartamentach.

  Coraz powszechniej zastępują oświetlenie liniowe w super i hipermarketach, w szkołach, na dworcach i w budynkach użyteczności publicznej. Oświetlenie to doskonale sprawdza się wszędzie ta, gdzie oszczędzanie i jakość oświetlenia mają iść w parze z niskim współczynnikiem UGR oraz nowoczesnym wzornictwem.

  Oświetlenie liniowe 

 • NAŚWIETLACZE LED

  Rodzina naświetlaczy LED z serii profesjonalnej multichipowej oraz COB wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale szeregiem unikalnych parametrów, które sprawiają, że jakościowo są to najlepsze naświetlacze w ofercie naszej firmy. Nie chodzi tutaj tylko i wyłączenie o wykonanie naświetlaczy, ale przede wszystkim o parametry świetlne i trwałość rozwiązania.

  Używając wysokiej jakości diod LED charakteryzujących się niskim spadkiem utraty wartości świetlnej oraz doskonałemu reflektorowi i frontowej szybie ze szkła hartowanego uzyskano doskonałą jakość strumienia świetlnego emitowanego przez naświetlacz. Współczynnik olśnienia jest relatywnie niski przez co nie oślepia tak nieprzyjemnie jak proste konstrukcje. Dodatkowo reflektory te są w stanie spełnić normy dla oświetlenia pracy ciągłej CRI (Ra) ≥80 przez co może być używany również do oświetlenia niektórych przemysłowych miejsc pracy.

  Specjalnie zaprojektowana obudowa naświetlacza wraz z opatentowanym systemem odprowadzania ciepła, aluminiowy radiator o dużej powierzchni chłodzenia nie tylko wpływają na żywotność lampy, ale wraz z resztą obudowy tworzą harmoniczną i hermetyczną całość mogącą pracować w miejscach narażonych na podwyższoną korozję, a nawet niektórych środowiskach oparów agresywnych.

  Solidny uchwyt pozwala na zamocowanie lampy w niemal dowolny i precyzyjny sposób, a śruba kontrująca nie pozwala na zmianę kąta nachylenia nawet przy bardzo silnym wietrze.

  To jedna z najsolidniejszych konstrukcji dostępnych na rynku w swojej klasie.

 • PANELE LED

  Panele LED są to modułowe elementy z tworzywa sztucznego lub innych materiałów, w których umieszczane są emitujące światło diody LED. Elementy te mogą być montowane do sufitów podwieszanych jak również można stosować je jako elementy natynkowe, a nawet, dzięki zastosowaniu specjalnych systemów linkowych, mogą być montowane jako oświetlenie wiszące. Panele dostępne w ofercie naszego sklepu są sprzedawane jako gotowe do montażu, a z montażem poradzi sobie praktycznie każdy. W ofercie prezentujemy panele kwadratowe oraz prostokątne, które mogą stanowić samodzielne źródło światła. Panele te bardzo łatwo zamontować i dobrze komponują się z kasetonowymi sufitami podwieszanymi.

  Oświetlenie LED w formie paneli emituje minimalne ilości ciepła, w związku z tym są one doskonałym elementem świetlnym zapewniającym równomierny rozkład światła w całym pomieszczeniu. Zachęcamy do szczegółowego sprawdzenia naszej oferty paneli LED dostępnych w tej kategorii.

 • PANELE LED - AKCESORIA

  PANELE LED - AKCESORIA

  W tej kategorii znajdują się akcesoria do paneli LED, wśród których znaleźć można:

  • ramki do paneli serii California, należące do eksluzywnej linii paneli led natynkowych.

  •  inne standardowe ramki możliwe do zastosowania w tradycyjnych panelach 60x60 cm.

  • Linki oraz zawiesia

  Klipsy do montażu w sufitach podwieszanych.

 • PLAFONY

  PLAFONY

  Potocznie nazywane– Plafony LED - są typowymi lampami natynkowymi, które  znajdują zastosowanie zarówno jako oświetlenie domowe jak i komercyjne. Dzięki wyjątkowo łatwemu montażowi poradzi sobie z nią każdy i nie wymaga wcześniejszego przygotowania do montażu. W tej kategorii znajdziesz oprawy, które dedykowane są do montażu natynkowego.

 • PŁYTKI WKŁADY PCB LED

  W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres wkładów LED w zróżnicowanych kształtach, mocach czy napięciach zasilania.

  Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znajdą Państwo płytki led w kształcie:

  • pasków/ linijek,
  • kwadraty
  • prostokąty
  • koła
  • gwiazdy/ słoneczka/pierścienie

  Proponowane wkłady, w zależności od rodzaju i układu połączeń są dostępne zarówno na napięcia stałe 12V, 24VDC, do zasilaczy ze stabilizacją prądową 300mA, 350mA, 600mA, 700mA, 900mA, 1050mA oraz płytki na napięcie sieci 230V AC. Dodatkowo do płytek możemy zaproponować zasilacze.

 • SCHODOWE LED

  W kategorii tej znajdziesz oprawy dedykowane do oświetlenia korytarzy oraz schodów. Główną cechą tego typu opraw wprowadzenie elementu podświetlającego powierzchni zapewniając bezpieczeństwo wewnątrz budynku. Możliwość skierowania strumienia światła w odpowiednią stronę oraz moc diody 1W zasilanej z napięcia 230V AC stwarza jej szerokie zastosowanie w obiektach.

 • SPOT PUNKTOWE

  W dziale tym znajdują się najbardziej popularne naświetlacze kierunkowe lub inaczej nazywane SPOT do oświetlenia architektonicznego powierzchni zewnętrznych. W szczególności szeroki wybór SPOTów o różnym kącie padania od 5 stopni do 60 stopni powoduje, że reflektory te są w stanie oświetlić każdą powierzchnię, nawet tą oddaloną bardzo daleko od punktu mocowania oprawy. Wszystkie serie zapewniają wysoki stopień szczelności IP, który zapewni żywotność i trwałość reflektora.

 • SUFITOWE LED
 • SZYNOWE

  Oferujemy szeroki wybór reflektorów szynowych LED, które idealnie pasują na standardy rynkowe szyn 3-fazowych (np. GLOBAL oraz inne), od wielu lat montowanych w sklepach, galeriach czy butikach.  Oferujemy  bardzo duży asortyment opraw w różnych mocach oraz designie. Wszystkie reflektory szynowe z oznaczeniem „wyprodukowano w EU” są produktem polskim, wyposażonym w bardzo dobre komponenty, dające istnie krystaliczne światło w pełni pozwalające eksponować produkty w rzeczywistych barwach.  Dużą zaletą systemów szynowych jest ich elastyczność w adoptowaniu oświetlenia do potrzeby wynikającej z układu sklepu. Zmiana ekspozycji, wieszaków czy regałów już nigdy nie będzie problemem. Każdą lampę na układzie szynowym można szybko zdemontować, lub dołożyć aby zmienić swoją ekspozycję w sklepie

 • SZYNOWE - AKCESORIA

  W tej kategorii znajdziesz wszystkie akcesoria do systemów szynowych:

  • 1-fazowych

  • 3-fazowych podtynkowych oraz natynkowych

  • 3 –fazowych podtynkowych oraz natynkowych ze sterowaniem.
 • TAŚMY LED
 • ULICZNE LED

  Lampy uliczne proponowane w naszym sklepie to druga generacja lamp opartych o znane i sprawdzone już moduły multiLED z soczewkami o kącie świecenia 82°x150° pozwalającymi stworzyć pełen szereg produktów począwszy od 30W czy 60W lamp parkowych czy osiedlowych po 180W czy 210W lampy przeznaczone do dróg ekspresowych i autostrad.

  Aluminiowa obudowa nie tylko tworzy bardzo nowoczesny design ale poprzez doskonałe odprowadzanie ciepła i korozjo-odporność radykalnie wydłuża czas życia opraw. Zmniejsza też znacząco wagę lampy co nie jest bez znaczenia przy wysokich słupach oraz znacząco poprawia komfort montażu oprawy z podnośnika.

 • WALL WASHER

  W kategorii tej znajdziesz różnego rodzaju Wall Washery do podświetlania powierzchni. W szczególności i najbardziej popularne są wall washery RGB, które dają możliwość sterowania kolorami w zależności od potrzeb, czy okazji. W większości przypakdów są to lampy do zastosowania na zewnątrz, aby podkreślić sceny, elewacje, budynek.

 • WISZĄCE
 • ŻARÓWKI

  W kategorii żarówki w szczególności oferujemy żarówki typu CORN (dookólne) z klasą szczelności IP65, które swoją budową gwarantują żywotność i trwałość rozwiązania. Szeroki wybór mocy  żarówek od 12W do 150W powoduje, że można dobrać idealnie pod potrzeby klientów.  Żarówki  LED E27 z IP65 stanowią idealne rozwiązanie do miejsc, w których obecnie wykorzystywane były stare świetlówki CFL, ale z uwagi na swoją specyfikę i małą trwałość na warunki zewnętrzne (w szczególności niskie temperatury) – nie zdawały swojej roli.