NAŚWIETLACZE LED

Rodzina naświetlaczy LED z serii profesjonalnej multichipowej oraz COB wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale szeregiem unikalnych parametrów, które sprawiają, że jakościowo są to najlepsze naświetlacze w ofercie naszej firmy. Nie chodzi tutaj tylko i wyłączenie o wykonanie naświetlaczy, ale przede wszystkim o parametry świetlne i ...

Rodzina naświetlaczy LED z serii profesjonalnej multichipowej oraz COB wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale szeregiem unikalnych parametrów, które sprawiają, że jakościowo są to najlepsze naświetlacze w ofercie naszej firmy. Nie chodzi tutaj tylko i wyłączenie o wykonanie naświetlaczy, ale przede wszystkim o parametry świetlne i trwałość rozwiązania.

Używając wysokiej jakości diod LED charakteryzujących się niskim spadkiem utraty wartości świetlnej oraz doskonałemu reflektorowi i frontowej szybie ze szkła hartowanego uzyskano doskonałą jakość strumienia świetlnego emitowanego przez naświetlacz. Współczynnik olśnienia jest relatywnie niski przez co nie oślepia tak nieprzyjemnie jak proste konstrukcje. Dodatkowo reflektory te są w stanie spełnić normy dla oświetlenia pracy ciągłej CRI (Ra) ≥80 przez co może być używany również do oświetlenia niektórych przemysłowych miejsc pracy.

Specjalnie zaprojektowana obudowa naświetlacza wraz z opatentowanym systemem odprowadzania ciepła, aluminiowy radiator o dużej powierzchni chłodzenia nie tylko wpływają na żywotność lampy, ale wraz z resztą obudowy tworzą harmoniczną i hermetyczną całość mogącą pracować w miejscach narażonych na podwyższoną korozję, a nawet niektórych środowiskach oparów agresywnych.

Solidny uchwyt pozwala na zamocowanie lampy w niemal dowolny i precyzyjny sposób, a śruba kontrująca nie pozwala na zmianę kąta nachylenia nawet przy bardzo silnym wietrze.

To jedna z najsolidniejszych konstrukcji dostępnych na rynku w swojej klasie.

Więcej

NAŚWIETLACZE LED Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów