ŚWIETLÓWKI LED

Świetlówki LED stanowią doskonałą alternatywę dla obecnych świetlówek wykorzystywanych powszechnie we wszystkich branżach i miejscach. Produkty oferowane przez SO-LED wyróżniają się zdecydowanie większą wydajnością lumenów z wata niż tradycyjne rozwiązania. Nasze świetlówki przechodziły w laboratoriach najbardziej uciążliwe testy, po to aby dać...

Świetlówki LED stanowią doskonałą alternatywę dla obecnych świetlówek wykorzystywanych powszechnie we wszystkich branżach i miejscach. Produkty oferowane przez SO-LED wyróżniają się zdecydowanie większą wydajnością lumenów z wata niż tradycyjne rozwiązania. Nasze świetlówki przechodziły w laboratoriach najbardziej uciążliwe testy, po to aby dać Państwu pewność, że produkty te będą służyć na lata, a hasło żywotności nie będzie wcale fikcją. W ofercie znajdują się świetlówki LED:

a) standard, gdzie CRI może być większe niż 75 oraz większe niż 80.

b) Profesjonalne - wszystko z parametrami CRI>80, natomiast o różnym przeznaczeniu

c) Advance - wyjątkowe świetlówki o współczynnikach barw CRI>95. Są to typowe produkty dedykowane do branży medycznej, fotograficznej, filmowej, jubilerskiej, czy też fryzjerskiej.

Wszystkie nasze świetlówki odznaczają się dłuższą żywotnością oraz barwą światła dopasowaną do wymagań klienta (3000K, 4000K, 6000K), lub w przypadku serii advance, możemy dobierać barwę CCT co 200K.

Więcej

ŚWIETLÓWKI LED Jest 58 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 58 elementów