Producent oświetlenia LED  wysokiej jakości.  Bardzo cenimy naszych klientów i dlatego chcemy oferować sprawdzone rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Dla klientów premium oferujemy produkty serii profesjonalnej z wydłużonymi warunkami gwarancji, natomiast dla klientów, którzy szukają najlepszej relacji cena/jakość - produkty oferowane przez SO-LED mogą okazać się strzałem w "10".

Technologię i wiedzę zdobywaliśmy przez wiele lat w branży elektrycznej jako eksperci w kompleksowych realizacjach w kraju i zagranicą. Dostawcy naszych podzespołów - producenci należą do czołówki ligii światowej.

Dla naszych klientów (przedsiębiorstw) pragniemy dostarczać produkty i rozwiązania wysokiej jakości, efektywne, oraz konkurencyjne pod względem ceny. W naszej ofercie posiadamy produkty dedykowane dla klientów z segmentu Premium oraz Standard.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do rozpoczęcia działalności z zaufanym prartnerem biznesowym. 

 Dla stałych odbiorców i partnerów przygotowane mamy specjalne rabaty, które pozwolą z sukcesem rozwijać dalszą działalność na rynkach lokalnych.  Wszystkich zainteresowych współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośredniego poprzez formularz kontaktowy, lub pod adresem email sklep@so-led.pl